bg

Co jsme zač?

mj foto


linkedin-icon Ing. Marek Juda
 ředitel


Team působící v Net Marketing jsou profesionálové s dlouholetou zkušeností z velkých firem, kteří se rozhodli přesedlat na menšího, ale rychlejšího koně. Ředitel Marek Juda vystudoval podnikovou ekonomiku se specializací na marketing a 15 let pracoval v nadnárodních společnostech v oborech B2B, rychloobrátkovém zboží a ve službách jako manažer marketingu. Úspěšně řídil projekty v oblasti e-commerce, online komunikace nebo sociálních sítí. Uvedl na trh řadu výrobků a služeb, vybudoval jejich brandy a některé také rebrandoval.

Zajišťoval spolu se svým teamem korporátní i produktový marketing, získával nové zákazníky a prohluboval s nimi vztahy pomocí věrnostních systémů i společenských akcí. Měl na starosti PR včetně sociální zodpovědnosti firmy. Jeho rukama prošly stovky různých tištěných materiálů a inzerátů, desítky výzkumů trhu a mnoho kamionů propagačních předmětů. 

PŮLDEN MARKETINGU ZDARMA

Věnujeme vám čtyři hodiny svého času a uvidíte. Napíšeme odborný ale čtivý blog, poradíme s webem, s inzercí, s uvedením výrobku na trh nebo s čímkoliv jiným.

Jak se jmenuji:(*)
Zadejte prosím Vaše jméno a příjmení.

Telefon:(*)
Zadejte prosím Vaše telefonní číslo.

E-mail:(*)
Zadejte prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.

Co chci:
Invalid Input

"Co chci" není povinné pole, protože část klientů si tím není jistá.

Opište prosím kód z obrázku:(*)
Opište prosím kód z obrázku:
  Obnovit kódKód nebyl správně opsán.